300 butików, 2300 miejsc parkingowych, 3 windy panoramiczne

Galeria Echo w Kielcach zakończyła rozbudowę

Na 19 sierpnia zaplanowano otwarcie po rozbudowie Galerii Echo w Kielcach. W nowym centrum znajdzie się 300 butików i punktów usługowych. Na klientów czekają też inne udogodnienia.

Powierzchnia całkowita Galerii Echo po rozbudowie wyniesie prawie 160 tys. m², z czego pod wynajem przeznaczono ok. 70 tys. m². Dla klientów przygotowano także 2300 miejsc parkingowych. Na poziomach -1, 0 i +1 zaplanowano funkcje handlowe i usługowe z licznymi restauracjami i kawiarniami. Dodatkowo klienci ponownie będą mogli korzystać z siedmiosalowego kina. Z kolei ostatnią kondygnację galerii przeznaczono na funkcje rozrywkowo-rekreacyjne. Odwiedzający będą mieli do dyspozycji 12-torową kręgielnię, siłownię i fitness, a dla dzieci przewidziano bawialnię o powierzchni ok. 300

Aby robiącym w rozbudowanej galerii zakupy i spędzającym w niej wolny czas ułatwić i zoptymalizować poruszanie się, centrum handlowe wyposażono w 11 wind w tym 3 panoramiczne oraz system ponad 40 nitek schodów ruchomych. Dostawcą i producentem dźwigów i schodów jest Schindler Polska. Wszystkie urządzenia zostały już zamontowane i otrzymały z Urzędu Dozoru Technicznego pozwolenie na użytkowanie. Są bezpieczne, przyjazne i czekają na pierwszych klientów.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Nieruchomości i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *