Agnieszka Węglarz gościem targów

“Jak przygotować firmę do unikania walki cenowej – oferta wartości” – pod takim tytułem odbędzie się prelekcja Agnieszki Węglarz, zaproszonej przez Business Harvard Review Polska i ICAN Institute.

budma_pl-01Agnieszka Węglarz od blisko 20 lat zajmuje się marketingiem i biznesem. Pierwsze doświadczenia zdobywała w międzynarodowych agencjach reklamowych (JWT, Publicis, Ammirati Puris Lintas).
W latach 2001-2006 była Dyrektorem Strategii w agencji G7, znanej między innymi z wprowadzenia na rynek marki Heyah.
Od 2007 pracuje w obszarze nowych technologii. W latach 2007-2013 była menedżerem w firmie Polkomtel. Jako Dyrektor Departamentu Strategii Marketingowej była odpowiedzialna za zarządzanie strategią oraz marketing mixem dla rynku masowego i małych firm. Następnie jako Dyrektor Departamentu Zarządzania Marką prowadziła program zarządzania marką i doświadczeniami klienta.
W latach 2013-14 jako szef Marketingu w Sygnity S.A. była odpowiedzialna za zarządzanie marką, marketingiem produktowym i PR-em.
Strategią zajmuje się zawodowo i z zamiłowania. Strategię definiuje jako umiejętność patrzenia w przyszłość, przewidywania konsekwencji i planowania z wyprzedzeniem.
Prelekcja Agnieszki Węglarz planowana jest pierwszego dnia targów. Szczegóły już wkrótce! www.budma.pl

hbrp ican RGB

Ten wpis został opublikowany w kategorii Targi i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *