Cieplejsza Ultra – Thermo – Mega – Wand – ultra energooszczędność z oferty Wolf System

Z myślą o domach pasywnych firma Wolf System przygotowała w swojej ofercie cieplejszą Ultra-Thermo-Mega-Wand – nową ścianę prefabrykowaną o jeszcze lepszych parametrach cieplnych. Nowe rozwiązanie firmy Wolf System jest nie tylko trwałe, ale przede wszystkim posiada współczynnik przenikalności cieplnej U rzędu nawet 0.1 W/m2K.

Wracając pamięcią do czasów dzieciństwa przypominamy sobie bajkę o trzech świnkach, którym zagroził zły wilk. Jedynie ta, która postawiła sobie dom z dobrego surowca miała szansę uchronić się przed niebezpieczeństwem. Przekładając tę historię na nasze dorosłe życie możemy powiedzieć, że dzisiaj złowrogie dla nas są przede wszystkim czynniki atmosferyczne. Zanim postawimy dom zastanawiamy się więc, które tworzywo da nam najwięcej ciepła oraz ochrony. Jednym z rozwiązań, cieszących się coraz większą popularnością, są domy prefabrykowane oparte na szkielecie konstrukcji drewnianej. Nowa cieplejsza ściana domu prefabrykowanego firmy Wolf System, zwana Ultra-Thermo-Mega-Wand  to maksimum ciepła i bezpieczeństwa.

Cieplejsza ściana Ultra-Thermo-Mega-Wand z oferty firmy Wolf System fot. Wolf System

Cieplejsza ściana Ultra-Thermo-Mega-Wand z oferty firmy Wolf System fot. Wolf System

2 razy Ultra…..

Firma Wolf System Sp. z o.o stworzyła jeszcze cieplejszą i bardziej odporną na niesprzyjające warunki atmosferyczne ścianę Ultra-Thermo-Mega-Wand. Ściana, w zależności od naszych potrzeb, może być docieplona płytą styropianową od 12 cm do nawet 20 cm. Dzięki takiej konstrukcji współczynnik przenikalności cieplnej U został zmniejszony do 0.1 W/m2K. Oznacza to komfort cieplny, niezależnie od panujących na zewnątrz warunków atmosferycznych.

Od wewnętrznej strony ściana Ultra-Thermo-Mega-Wand składa się z: ognioodpornej płyty kartonowo – gipsowej, płyty izolacyjnej drewnopochodnej, 160 mm płyty wiórowej, folii paraizolacyjnej oraz konstrukcji drewnianej. Natomiast wewnętrzny obszar konstrukcji szkieletowej wypełniony jest wełną mineralną, zapewniającą doskonałą izolację nie tylko  termiczną, ale także akustyczną.

Do zewnętrznej części konstrukcji ściany Ultra-Thermo-Mega-Wand firmy Wolf System zalicza się: płyta wiórowa wodoodporna V100, warstwa kleju pod wybrane przez nas szerokościowo płyty styropianowe, a także siatka z włókna szklanego. Na koniec ścianę pokrywa się podkładem tynkarskim oraz akrylowym tynkiem zewnętrznym. Tak solidnie zbudowana konstrukcja, po uzupełnieniu i szpachlowaniu łączeń ścian, trafia na budowę.

… równa się cieplej!

Prefabrykowana ściana zewnętrzna Ultra-Thermo-Mega-Wand firmy Wolf System to mocna i wytrzymała przegroda w konstrukcji szkieletowej. Części składowe ściany przygotowywane są w budynku w hali produkcyjnej. Układanie na taśmie materiałów izolacyjnych zapewnia utrzymywanie stałej temperatury w przegrodach, czego nie można zapewnić, budując dom w sposób tradycyjny.

Ściany zewnętrzne Ultra-Thermo-Mega-Wand firmy Wolf System Sp. z o.o. dają nam gwarancję wyjątkowo ciepłego, ekologicznego oraz cichego domu, który powstaje w bardzo krótkim czasie. Co równie ważne, dzięki materiałom, z których wykonana jest ściana, zostaje utrzymana naturalna wilgotność powietrza. Decydując się na dom prefabrykowany nie tylko chronimy środowisko, ale także  decydujemy się zdrowy styl życia i przyjazne dla naszej rodziny otoczenie.

Dom o solidnej konstrukcji, ciepły oraz odporny na czynniki zewnętrzne jest marzeniem każdej rodziny. Dlatego też coraz bardziej popularne stają się budowy prefabrykowane, które są ekologiczne i cechują się energooszczędnością. Cieplejsza ściana Ultra – Thermo – Mega – Wand to rozwiązanie firmy Wolf System, które będzie strzec naszego ogniska domowego przez długie lata, niezależnie od panującej na dworze aury.

Nowa, cieplejsza ściana Ultra-Thermo-Mega-Wand

Cena brutto domu za 1 m2 pow. użytkowej:  ok. 1900 zł dla ściany Ultra

Ten wpis został opublikowany w kategorii Produkty i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *