Click & Fix – sposób na pianę

Popularny na polskim rynku, opatentowany przez firmę Soudal system mocowania pian pistoletowych Click & Fix został wzbogacony  o nowe rozwiązania techniczne. Specjalne tworzywo polimerowe i zmodernizowany kształt adaptera zapewniają jeszcze lepsze parametry użytkowe – szybkośc montażu, trwałość połaczenia i łatwość czyszczenia.

Click & Fix to bagnetowy system mocowania puszki piany, podobny do precyzyjnych adapterów stosowanych w fotografii. Zamiast tradycyjnego rozwiązania czyli nakręcania puszki o 2,5 obrotu, wystarczy obrócić ją o ¼ – do usłyszenia charakterystycznego kliknięcia. Uzyskane w ten sposób połaczenie daje gwarancję trwałości i szczelności. Równie proste i szybkie jest rozmontowanie zestawu pistoletowego, a więc i wymiana puszki na nową. System Click & fix wyróżnia ofertę Soudal skierowaną do profesjonalistów. „Segment produktów profesjonalnych jest dla nas bardzo ważny – dlatego od początku naszej działalności na polskim rynku staramy się wprowadzać innowacyjne produkty, usprawniające pracę. Zostaliśmy za to po raz kolejny docenieni przez wykonawców w ostatnim badaniu ich preferencji przeprowadzonym przez ASM Centrum Badań i Analiz Rynku. Nasze produkty polecała największa ilość profesjonalistów. A to zobowiązuje… Click &fix musi spełniać najwyższe wymagania jakościowe i sprawdzać się w każdych warunkach atmosferycznych – zarówno w wysokich jak i ekstremalnie niskich temperaturach. Zmodyfikowane gniazdo wykonane z nowego polimeru sprawi, że połaczenie będzie jeszcze bardziej niezawodne, a praca montażysty łatwiejsza.” – mówi Andrzej Chromiak, kierownik produktu w firmie Soudal.

 Gama pian Click & Fix dostępna jest w większości hurtowni oraz sieci budowlanych.

Sugerowana cena detaliczna pistoletu Soudal: około 60 zł dla wersji ekonomicznej do około 180 zł dla wersji profesjonalnej Design.

 Więcej informacji: www.soudal.pl

 

 

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Okna i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *