Czas na jakość wykonawstwa. Czas na RHEINZINK – BLACHARZE JAKOŚCI

Jakość w RHEINZINK® jest sprawą tradycji. Wszystkie produkty RHEINZINK® odznaczają się dokładnością, estetycznym wyglądem oraz długą żywotnością i trwałością materiału. Stworzenie porozumienia RHEINZINK® – BLACHARZE JAKOŚCI odzwierciedla teraz nie tylko jakość produktu, ale także wysokie wymogi RHEINZINK® w odniesieniu do wykonawstwa.

O porozumieniu RHEINZINK® – BLACHARZE JAKOŚCI poinformowaliśmy ponad 4.000 architektów, projektantów oraz biur inwestycyjnych. Tylko i wyłącznie najlepsi blacharze, którzy przeszli szkolenia, stosują się do wymogów jakości oraz wykonują swe prace wedle wytycznych RHEINZINK® otrzymują autoryzację zwaną RHEINZINK® – BLACHARZE JAKOŚCI. Posługiwanie się tym logo oprócz przywilejów oznacza zobowiązanie, że wykonywane przez blacharza prace są poprawne technicznie i odpowiadają najwyższej jakości materiału. Sposób, w jaki RHEINZINK® buduje zaufanie i bezpieczeństwo opiera się na kompetencji w doradztwie oraz na najwyższej jakości usług. Kiedy i Ty przyłączysz się do tej jakości?

Serdecznie zapraszamy na spotkanie blacharzy i dekarzy prezentujące proRheinzink Blacharz Jakościgram RHEINZINK® – BLACHARZE JAKOŚCI w dniu 24 stycznia 2007 r. o godzinie 11:00 do pawilonu 14A na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Podczas spotkania postaramy się przybliżyć Państwu m.in.: sytuację na rynku wykonawstwa w Polsce, szkoleniach, doradztwie i serwisie RHEINZINK oraz powiemy o programie RHEINZINK® – BLACHARZE JAKOŚCI, o korzyściach oraz wymogach wynikających z przystąpienia do tej inicjatywy.

Firma RHEINZINK jest jedynym producentem cynku budowlanego stosowanego na dachach, elewacjach i systemach odwodnień. pracującym w technologii ciągłego odlewania i walcowania szerokotaśmowego. Dysponując zdolnością produkcyjną ok. 160.000 ton rocznie. RHEINZINK należy do koncernu Grillo i jest obecny w 30 krajach na całym świecie, zatrudniając ponad 800 pracowników.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Informacje i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *