Deweloper Neocity rozpoczął współpracę z Karmar

Uznany w Europie deweloper Neocity rozpoczął współpracę z koncernem Karmar. Zadaniem Spółki jest realizacja pierwszej polskiej inwestycji Neocity – powstającego na Woli osiedla Intenso, którego budowa rozpoczęła się na początku kwietnia tego roku. Będzie ono składać się z sześciu budynków, w ramach których powstanie ponad 300 mieszkań.

Karmar S.A. obecny jest na polskim rynku od 1991 roku. Spółka specjalizuje się w realizacji kompleksowych inwestycji – osiedli mieszkaniowych, a także obiektów biurowych, czy też handlowych. Firma skupia w swoich szeregach wielu renomowanych ekspertów z zakresu m.in. budownictwa, projektowania, doradztwa budowlanego, prawa, czy też finansów. W ciągu 20 lat swojej działalności w Polsce, zrealizowała ponad 50 inwestycji. Od połowy 2007 roku, Karmar S.A. jest częścią Bouygues Batiment International, jednej z największych firm budowlanych na świecie.

 

Jako, że niedawno zadebiutowaliśmy na warszawskim rynku, zależało nam na nawiązaniu współpracy ze znanym i renomowanym wykonawcą. Duża i sprawdzona firma jest również dla Klientów dodatkową gwarancją niezawodności w dotrzymywaniu terminów, a także wysokiej jakości efektu końcowego – mówi Dror Dory Kerem, Dyrektor Zarządzający Neocity. W wyborze Karmar pomogły nam liczne certyfikaty i nagrody, których beneficjentem była Spółka. Gazele Biznesu, Diamenty Forbesa, czy też Platynowe Wiertło to tylko część wyróżnień, które Karmar posiada w swoim portfolio – dodaje Kerem.

Więcej szczegółów na temat inwestycji Intenso oraz dewelopera Neocity można znaleźć na stronie www.neocity.com.pl.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Informacje, Nieruchomości i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *