Dodatek zimowy do tynków i farb Tytan EOS

Selena wydłuża sezon budowlany – Dodatek zimowy do tynków i farb Tytan EOS

Tynkowanie i malowanie elewacji w okresie zimowym utrudniają niskie temperatury oraz podwyższona wilgotność powietrza. W takich warunkach występują problemy z wiązaniem oraz wysychaniem wyrobów dyspersyjnych. Rozwiązaniem jest zastosowanie zaawansowanych technologicznie preparatów, jak np. Dodatek zimowy do tynków i farb Tytan EOS, który pozwala wydłużyć okres przeprowadzania prac ociepleniowych.

Docieplanie budynku w okresie zimowym wymaga odpowiedniego zabezpieczenia powłoki wykończeniowej. Pozwala to zachować parametry wytrzymałościowe, cechy użytkowe oraz walory estetyczne elewacji. Z reguły w tym celu wykorzystywane są folie, plandeki czy nagrzewnice, jednak nie są to sposoby ekonomiczne. Skuteczną alternatywą jest Dodatek zimowy do tynków i farb Tytan EOS, który zapewni ochronę docieplanej fasady w temperaturach od 0° do +10°C.

Szybkie wiązanie w trudnych warunkach

Dodatek zimowy do tynków i farb Tytan EOS umożliwia przeprowadzanie prac ociepleniowych w niskich temperaturach oraz przy wilgotności powietrza sięgającej 80%. Dodatek zimowy do tynków i farb Tytan EOS wpływa na szybsze rozpoczęcie procesu wiązania i wysychania spoiwa zawartego w wyrobach dyspersyjnych Tytan EOS. Środek ma postać bezbarwnego płynu, nie zmienia koloru, parametrów wytrzymałościowych, ani innych cech wypraw tynkarskich i powłok malarskich. Dzięki niemu warstwa wykończeniowa w krótszym czasie staje się odporna na działanie czynników atmosferycznych.

Dodatek zimowy do tynków i farb Tytan EOS może być stosowany do wszystkich rodzajów tynków i farb systemu Tytan EOS. W szczególności jest rekomendowany do wyrobów produkowanych na bazie dyspersji akrylowych, zolokrzemowych oraz silikonowych, przy każdym rodzaju struktury oraz granulacji kruszywa.

Dodatek zimowy do tynków i farb Tytan EOS jest produktem gotowym do użycia. Wystarczy wlać go do wiadra z tynkiem lub farbą z linii Tytan EOS bezpośrednio przed aplikacją i dokładnie wymieszać. Środek powinien stanowić maksymalnie 1% wagi wyrobu dyspersyjnego, co oznacza, że jedna butelka preparatu wystarcza na 25 kilogramowe opakowanie tynku lub 10 litrowe wiadro farby.

Producent: Selena SA, www.selena.pl  infolinia 0 801 350 500
Produkt: Dodatek zimowy do tynków i farb Tytan EOS, cena netto: 15,99 zł

Ten wpis został opublikowany w kategorii Produkty i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *