Dotrzymane obietnice

BUDIMEX NieruchomościPodejmując decyzję o zakupie mieszkania w inwestycji, która jest w trakcie realizacji, opieramy się jedynie na materiałach reklamowych dewelopera. Pojawiają się więc dylematy: czy osiedle rzeczywiście będzie wyglądało tak, jak zostało przedstawione na wizualizacjach?; czy deweloper dotrzyma obietnic?

Dotrzymywanie obietnic to podstawowy warunek zaufania pomiędzy klientem a deweloperem. W przypadku sprawdzonych deweloperów dylematów być nie powinno. Dla przykładu, jeden z deweloperów uruchomił właśnie zakładkę „dotrzymane obietnice”, w której w bardzo łatwy sposób można sprawdzić, jak wizualizacje osiedli przystają do rzeczywistości – czy projekt sprzed lat pokrywa się z tym, co możemy zobaczyć na miejscu.

Aby sprawdzić, jak Budimex Nieruchomości dotrzymuje obietnic, w pasku wyboru należy wybrać intersującą nas inwestycję. U góry zobaczymy więc wizualizację, a zaraz pod nią – zdjęcie wykonane po oddaniu osiedla do użytkowania. Co ciekawe, w większości przypadków to właśnie zdjęcie robi większe wrażenie.

Galeria taka jest ciekawym rozwiązaniem, a jednocześnie potwierdzeniem doświadczenia, kompetencji i profesjonalizmu dewelopera.

Zobacz galerię pod adresem: http://www.budimex-nieruchomosci.pl/dotrzymane-obietnice.html

Ten wpis został opublikowany w kategorii Informacje, Nieruchomości i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *