Druga strona płytki. Rotberg, czyli prestiżowa chemia budowlana

Z początkiem sierpnia na rynek profesjonalnej chemii budowlanej wchodzi nowy gracz. Znakiem rozpoznawczym marki ROTBERG jest bezkompromisowa jakość: jej produkty skierowane są do najbardziej wymagających inwestorów i wykonawców.

Przygotowując się do premiery swych produktów, specjaliści marki ROTBERG opracowali receptury w oparciu o innowacyjne autorskie rozwiązanie – Quantum Technology. To owoc gromadzonego przez nich od ponad 20 lat doświadczenia i wytężonych prac laboratoryjnych. Dzięki temu chemia budowlana ROTBERG charakteryzuje się precyzyjnie dopracowanymi formułami, spełniającymi najwyższe standardy.

Zadowoleni mają być wszyscy. Klienci niecierpliwie czekający na koniec wymarzonego remontu lub oddanie mieszkania po jednej stronie, po drugiej zaś – wykonawcy liczący na doskonałe parametry. Na początek, chemia budowlana marki ROTBERG to oferta głównie dla glazurników. Kleje do glazury, gresu czy kamienia, fugi i silikony w najpopularniejszej gamie kolorystycznej, grunty: innymi słowy, montaż płytek ceramicznych od A do Z.

Wybór klejów (worki po 25 kg) pozwala fachowcom na pracę z materiałami różnego rodzaju. Dla przykładu, Klej odkształcalny do gresu i płytek wielkoformatowych R26 utrzyma płytki o modnej powierzchni nawet 120×120 cm. Sprawdzi się także przy układaniu nowej okładziny ceramicznej bezpośrednio na starej. Z kolei w przypadku zastosowania efektownych płyt z kamienia naturalnego, producent poleca Biały klej odkształcalny do marmuru i kamienia naturalnego R26B. 

W zakresie prac wykończeniowych, ROTBERG oferuje także Fugę elastyczną mrozoodporną R51 dostępną w opakowaniu 2 kg oraz Profesjonalny silikon sanitarny R52. Na półkach nie zabraknie również profesjonalnych gruntów o przyjemnym zapachu lawendy, dostępnych w wygodnych karnistrach o pojemności 5 l. Skoro mowa o opakowaniach, marka wyróżnia się także i w tej dziedzinie. Producent uznał, że fachowy materiał należy zapakować w sposób adekwatny do jakości – designerski i nieszablonowy.

Wymieniony asortyment to jedynie wycinek projektowanej oferty. Docelowo, producent planuje rozszerzyć gamę produktów o przynajmniej dwie kolejne grupy: farby i tynki wewnętrzne oraz systemy ociepleń budynków. Zainteresowani powinni odwiedzić stronę www.rotberg.pl, gdzie do pobrania czekają dokładne opisy, a także karty techniczne debiutującej chemii.

Mocnym argumentem na rzecz wysokiej jakości nowej chemii jest odważny program gwarancyjny. Klienci, którzy zaufają kompletnemu systemowi chemii ROTBERG i płytek CERAMSTIC, otrzymają Gwarancję Jakości na 6 lat. Produkty dostępne będą w sieci Castorama oraz w wybranych salonach sprzedaży na terenie całej Polski.

ROTBERG to już druga po CERAMSTIC marka Grupy Vinderen. Ma być wyborem dla tych, którzy cenią profesjonalizm i akceptują jedynie najwyższe standardy – inwestorzy i fachowcy w pracy, ich klienci w domu.

Lista dostępnych produktów marki ROTBERG:

– Klej do płytek uelastyczniony wzmocniony R12

– Klej elastyczny do płytek ceramicznych i gresu R21

– Klej odkształcalny do gresu i płytek wielkoformatowych R26

– Biały klej odkształcalny do marmuru i kamienia naturalnego R26B

 – Fuga elastyczna mrozoodporna 2-7 mm R51

– Profesjonalny silikon sanitarny R52

 – Profesjonalny grunt akrylowy R41

– Profesjonalny grunt głęboko penetrujący R42

Grupa Vinderen:

Mechanizmem napędowym Grupy jest firma Vinderen Sp. z o.o., dawniej Unlimit Sp. z o.o., która istnieje od 2003 r. i reprezentuje wyłącznie polski kapitał prywatny. Vinderen Sp. z o.o. jest właścicielem marek Ceramstic i Rotberg. Vinderen Mikspol Sp. z o.o. – spółka należąca do Grupy – zajmuje się obsługą produkcji i sprzedaży produktów innowacyjnej chemii budowlanej ROTBERG. Przejęła najlepsze tradycje 23 lat rzetelnego recepturowania i najwyższej jakości firmy Mikspol.

Więcej informacji o Grupie Vinderen pod adresem www.vinderen.com.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Produkty i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *