Duża ponadczasowa piękna forma

Tak w skrócie można opisać dachówkę Rubin 11 V (K). Model ten należy do grupy przesuwnych dachówek dużego formatu. Do jego najważniejszych wyróżników należy zaliczyć wyjątkowo małe najniższe zalecane pochylenie połaci dachowej, wynoszące zaledwie 16°, oraz wyjątkowo dużą szerokość przesuwu sięgającą 4 cm. Dachówka łączy także elastyczność przesuwu z mniejszym zapotrzebowaniem przez co jest bardziej ekonomiczna i wygodna w użyciu.

Rubin 11V(K) to połączenie klasycznego piękna z innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi opracowanymi wraz z dekarskimi mistrzami. Dzięki przesuwowi wynoszącemu aż 4,0 cm długość krycia wynosi ok. 340 – 380 mm. Przy dodatkowej niskiej wadze – 3,6 kg – ta wyjątkowa przesuwna dachówka ceramiczna nadaje się niemalże na każdy dach, zarówno nowy jak i remontowany. Jej dodatkowym atutem jest znacznie mniejszy niż w przypadku większości innych modeli dachówek najniższy zalecany kąt pochylenia połaci dachu – 16°.

Rubin 11V(K) dostępny jest jako dachówka podstawowa wraz z szeroką gamą dachówek kształtowych oraz z  technologicznie i kolorystycznie dopasowanymi akcesoriami. Dachówka dostępna jest w pięciu kolorach: miedzianym, brązowym, antracytowym, bukowym i czarnym błyszczącym.  Tak jak pozostałe modele w ofercie RuppCeramika Rubin 11V (K) objęty jest 20 letnią gwarancją oraz dodatkową pięcioletnią gwarancją odporności na działanie mrozu.

DANE TECHNICZNE:

 

Długości krycia (łatowanie)

340-380 mm

Średnia szerokość krycia

239 mm

Zapotrzebowanie na 1m²

Ok 11,0 – 12,3 szt.

Waga jednej sztuki

ok. 3,6 kg

Najmniejsze zalecane pochylenie połaci dachu

16°

Ten wpis został opublikowany w kategorii Dach i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *