Husqvarna

Sezon wiosenny uznajemy za oficjalnie otwarty i dlatego tradycyjnie przesyłamy Państwu nową ofertę firmy Husqvarna. Każdy z użytkowników, a Państwa czytelników, znajdzie w niej produkty i rozwiązania, które ułatwią i uczynią przyjemniejszymi wiosenne prace w
ogrodzie, parku, lesie czy wokół domu…

W tym sezonie oferta Husqvarna wzbogacona została o produkty, które pozwolą na efektywniejsze wykorzystanie czasu spędzanego na pracach ogrodowych.

W ofercie sezonowej pojawiły się m.in.:

•    Kosiarka Husqvarna LC 53E e
Kosiarka LC 53E e to produkt przeznaczony dla właścicieli ogrodów o dużych wymaganiach pod względem ergonomii, wytrzymałości oraz efektywności.  Możliwość regulowania uchwytu, wysokości koszenia oraz prędkości jazdy, czyni ją łatwą w użytkowaniu. Dodatkowo, w modelu tym zastosowany został nowy rozrusznik, dzięki któremu uruchomienie kosiarki nie wymaga wysiłku.

•    Wykaszarka Husqvarna 128R
Dzięki nowej wykaszarce Husqvarna 128R przycinanie krawędzi trawnika oraz miejsc trudnodostępnych przestanie być problemem. Model ten jest wyjątkowo lekki, przez co idealnie nadaje się do prac wokół domu. Wyposażony jest w funkcję Smart Start oraz pompkę paliwa, które gwarantują łatwy rozruch. Dodatkowo, przy zakupie wykaszarki ochronniki słuchu z osłoną z plexi gratis.

•    Husqvarna Rider 111B
Nowy Rider 111B zaprojektowany został specjalnie dla mniejszych ogrodów. Przegubowy układ kierowniczy zapewnia temu modelowi nadzwyczajną zwrotność oraz minimalny promień skrętu przy pełnym skręcie. Mocowane z przodu urządzenie tnące wraz z umieszczonym z tyłu silnikiem zapewnia optymalną widoczność miejsca pracy, a także zmniejszają hałas i ilość spalin docierających do kierowcy.

Więcej informacji : www.husqvarna.com.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Produkty i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *