Isover Herkulesem branży

Polski Herkules to prestiżowe wyróżnienie, stanowiące uhonorowanie nie tylko szczególnych osiągnięć przedsiębiorstwa w branży budowlanej, ale także skutecznego zarządzania firmą. Jedną z siedmiu statuetek przyznano zarówno marce ISOVER – za szczególne osiągnięcia i ugruntowaną pozycję w branży budowlanej – jak i Prezesowi Zarządu, Tomasowi Rosakowi – za skuteczne zarządzanie firmą, wkład w rozwój firmy i zaangażowanie w sprawy branży.

– Herkules ze swoimi dwunastoma pracami niewykonalnymi dla zwykłego śmiertelnika odwołuje się do wyjątkowości – tak w liście do organizatorów i gości pisał nieobecny na gali Tomas Rosak, Prezes Zarządu ISOVER. – Nagroda stanowi dla nas ogromne wyróżnienie. Jest potwierdzeniem słusznie obranego kierunku rozwoju. Wiemy, jak wielkie znaczenie w budownictwie pełnią detale, dlatego w swoich działaniach dążymy do łączenia komfortu, odpowiedzialności i bezpieczeństwa z dbałością o środowisko. Do słów Prezesa Zarządu odniósł się Henryk Kwapisz, Menadżer Rozwoju Rynku ISOVER, który odbierając statuetkę mówił o Herkulesie jako symbolu ludzi pracowitych, niebojących się wyzwań i przewidujących.

IX Gala Builder Awards zgromadziła w tym roku kilkaset osób, wśród których znaleźli się przedstawicieli firm budowlanych, organizacji branżowych, instytucji państwowych i środowisk akademickich, m.in. minister Piotr Styczeń, podsekretarz stanu w Ministerstwie Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej; poseł Andrzej Adamczyk z Sejmowej Komisji Infrastruktury; Wiktor Piwkowski, Przewodniczący PZITB; Profesor Andrzej Nowak (z Nebraska University, USA), przewodniczący Kongresu Inżynierów Polskich Ameryki Północnej oraz Andrzej Dobrucki, Prezes PIIB.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Informacje i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *