JAKOŚĆ ROKU® Srebro dla Firmy JONIEC®

Podczas III Europejskiego Kongresu Jakości, który odbył się pod koniec marca w Katowicach, wśród laureatów po raz kolejny znalazła się Firma JONIEC®.

Tytuł JAKOŚĆ ROKU ® Srebro przyznano marce JONIEC ® za projakościowy sposób myślenia oraz stosowanie dobrych praktyk w biznesie, natomiast JAKOŚĆ ROKU® w kategorii PRODUKT dla Ogrodzenia GORC ® , już po raz trzeci (wcześniej w roku 2011 i 2014).
Europejski Certyfikat JAKOŚĆ ROKU ® to tytuł przyznawany przez Fundację Qualitas, która od 12 lat zajmuje się promocją jakości i dobrych praktyk biznesowych. Przez przyznanie certyfikatu fundacja wyróżnia firmy, organizacje oraz instytucje naukowo- badawcze, których produkty, usługi czy rozwiązania charakteryzuje wysoka jakość.
III Europejski Kongres Jakości pod hasłem “Jakość w praktyce” zgromadził przedstawicieli świata biznesu i nauki. Dyskutowano o kulturze i doskonaleniu jakości w organizacjach, w zarządzaniu oraz w życiu. Prezentowano ciekawe case study, które pozwoliły zrozumieć tajniki sukcesu firm. Kongres był doskonałą okazją, by spotkać się z najlepszymi menedżerami biznesu reprezentującymi najwyższe standardy zarządzania i nawiązać nowe kontakty. Organizatorzy poprzez Kongres chcieli zainspirować zebrane firmy do dalszego działania i wdrażania procesów, które usprawnią i podniosą jakość oraz standardy systemów zarządzania.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wydarzenia i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *