Klej montażowy ekologiczny Tytan – bezpieczeństwo dla domu i rodziny

Klej montażowy ekologicznyPokój dziecinny to takie miejsce w domu, w którym przykładamy szczególną wagę do bezpieczeństwa. W pomieszczeniu, w którym przebywają nasze pociechy, najbardziej dbamy o to, aby żaden element, mebel czy dekoracja nie zagrażały dziecku. Są takie sytuacje, gdy trzeba skleić ułamaną część zabawki lub silniej umocować fragment łóżeczka. W takiej chwili sięgnijmy po produkt, który gwarantuje zachowanie pełnego bezpieczeństwa. Idealnym rozwiązaniem jest zastosowanie kleju montażowego ekologicznego CSX 431 marki Tytan.

„Czy nasze dziecko jest bezpieczne?”

Jako rodzice, martwimy się o nasze dzieci. Dbamy o to, żeby zdrowo się rozwijały, zapewniamy im jak najlepsze pożywienie i ubrania, a kupując meble, dywan lub wykładzinę do pokoju dziecinnego, sprawdzamy dokładnie, czy spełniają one normy bezpieczeństwa. Jak jednak postąpić w sytuacji, gdy musimy dokonać naprawy na przykład uszkodzonego mebla? Najlepszym rozwiązaniem jest zastosowanie kleju, który jest całkowicie nietoksyczny, a jednocześnie na tyle skuteczny, aby raz naprawiona zabawka służyła dzieciom podczas kolejnych zabaw, a zepsuty mebel nie stanowił zagrożenia. Obie te cechy posiada klej montażowy ekologiczny Tytan CSX 431.

„Jeden klej – wiele zastosowań”

Klej montażowy ekologicznyZ klejem montażowym ekologicznym TYTAN CSX 431 bezpiecznie i wygodnie naprawimy popsute krzesełko, skleimy złamaną zabawkę, złożymy łóżeczko i inne meble w pokoju dziecinnym. To jednak nie wszystkie zastosowania tego produktu. Po klej montażowy ekologiczny TYTAN CSX 431 sięgniemy wielokrotnie – z jego pomocą szybko i skutecznie zamontujemy panele ścienne, listwy przypodłogowe drewnopochodne i z PCW, progi, elementy wykończeniowe i dekoracyjne z drewna oraz ze styropianu, z twardego PCW, szkła, metalu, płyt wiórowych. TYTAN CSX 431 jest na tyle elastyczny, iż może być używać także jako uszczelniacz. Można go stosować zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczeń. Dzięki temu, że klej może być stosowany podczas różnych prac remontowych i wykończeniowych, a także do drobnych napraw, nie musimy w przypadku domowych usterek kupować kolejnych produktów, które zastosujemy raz, a nie wykorzystane do końca opakowanie wyląduje w koszu na śmieci.

„Pełen komfort podczas klejenia”

Stosując klej montażowy ekologicznego TYTAN CSX 431, nie mamy problemu z czyszczeniem dłoni, a także wykorzystywanych podczas napraw narzędzi. Nieutwardzony klej może być łatwo i szybko usunięty zwykłą wodą – brudne ręce czy wykorzystywany sprzęt należy po prostu umyć.

Klej jest nie tylko bezpieczny dla zdrowia i środowiska, ale też łatwy w użyciu. Wystarczy wycisnąć z kartusza specyfik na jedną z klejonych powierzchni, złożyć je ze sobą, docisnąć i poczekać aż klej wyschnie.

Tytan Klej montażowy ekologiczny CSX 431 , cena: ok. 10 zł /310 ml

Producent: Selena SA, ul. Grabiszyńska 241 B, Wrocław, www.selena.pl infolinia 0 801 350 500

Ten wpis został opublikowany w kategorii Produkty i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *