Krakowska inwestycja Atal notuje wysokie wyniki sprzedaży

Deweloper Atal sprzedał już 75% wszystkich lokali w ramach inwestycji Bronowice Apartamenty II, której oddanie planowane jest na grudzień 2011. Projekt osiedla zakłada wybudowanie 102 mieszkań o metrażu od 29 do 120 mkw. Duże zainteresowanie mieszkańców Krakowa wynika ze znakomitej lokalizacji w dzielnicy Bronowice oraz projektu inwestycji, który wyróżnia osiedle na tle lokalnej infrastruktury.

Bronowice Apartamenty II jest kontynuacją projektu Bronowice Apartamenty, którego lokale zostały wyprzedane na przełomie roku 2010/2011. Sukces pierwszej inwestycji na ul. Radzikowskiego spowodował, że Atal z powodzeniem realizuje kolejny projekt w tej lokalizacji. Z danych biura sprzedaży Atal w Krakowie wynika, że 75% mieszkań w ramach inwestycji znalazło już swoich nabywców, a zainteresowanie pozostałymi lokalami jest wciąż odnotowywane.

Otrzymujemy wiele pozytywnych opinii na temat osiedla Bronowice Kraków Apartamenty II od naszych potencjalnych klientów. Podczas rozmów z nimi dowiedzieliśmy się, że inwestycja zyskała swój przydomek – „Titanic”, ze względu na oryginalny wygląd – komentuje Ewelina Juroszek, Dyrektor Sprzedaży Atal S.A – W wyniku dużego zainteresowania inwestycją szacujemy, że nasze plany sprzedażowe zostaną zrealizowane ze znacznym wyprzedzeniem. Ze względu na popularność naszych osiedli przygotowujemy kolejne projekty w różnych częściach Krakowa – wyjaśnia Ewelina Juroszek.

Projekt osiedla Bronowice Kraków Apartamenty II zakłada wybudowanie 102 lokali w metrażach od 29 do 120 mkw. Inwestycja zlokalizowana na ulicy Radzikowskiego charakteryzuje się nowoczesnym wyglądem oraz bliskością kompleksów handlowych, takich jak Ikea, Makro Cash and Carry oraz Castorama.

Więcej na temat inwestycji Atal oraz aktualnych promocji można znaleźć na stronie www.atal.pl.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Nieruchomości i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *