Lùmir – ścienna biżuteria

Elegancka biżuteria i drogocenne kamienie szlachetne stały się inspiracją dla projektantów marki Candis przy tworzeniu najnowszej dekoracji ściennej z linii Le Preziose systemu ATF. Tak powstał Lùmir, wyjątkowy efekt dekoracyjny o wytwornym, diamentowym blasku.

Le Preziose, rodzinna najbardziej ekskluzywnych dekoracji ściennych systemu Antiche Terre Fiorentine włoskiej marki Candis wzbogacona została o nowy efekt o nazwie Lùmir. Ściany wykończone dekoracją ścienną Lùmir sprawiają wrażenie, jakby pokryte zostały szykownym, diamentowym pyłem. Wpadające do wnętrza światło powoduje, że ściany mienią się i lśnią. System dekoracyjny Lùmir marki Candis dostępny jest w bardzo szerokiej gamie kolorów obejmującej m.in. czerwienie, zielenie, fiolety, brązy, a także odcienie złota i srebra. Przy pomocy efektu Lùmir można udekorować całe pomieszczenie lub jedną, centralną ścianę salonu, czyniąc z niej główny element aranżacji wnętrza.

Podstawą systemu dekoracyjnego Lùmir jest wodorozcieńczalna, akrylowa farba-baza ATF Etnika lub farba-baza ATF Le Velature. W zależności od zastosowanej farby-bazy osiągniemy bardziej stonowany (ATF Le Velature) lub wyrazisty (ATF Etnika) efekt wizualny. Chcąc uzyskać jeszcze większą głębię dekoracji warto zastosować efekt DIALOGUE, który jest odmianą systemu ATF Lùmir i łączy w sobie co najmniej 2 odcienie farby-bazy ATF Etnika. Nieodłącznym elementem systemu dekoracyjnego ATF Lùmir jest akrylowy toner metaliczny TONER LÙMIR. Zawiera on specjalnie preparowany proszek aluminiowy, który zawieszony w dyspersji akrylowej, tworzy na dekorowanych powierzchniach wyjątkowo atrakcyjną, metaliczną poświatę. Przypomina ona diamentowy pył fantazyjne rozsypany na zdobionych ścianach. Niezależnie od zastosowanego rodzaju farby bazy, w skład systemu ATF Lùmir wchodzą podkład FONDO ATF Classic, toner Lùmir oraz tonery ATF Classic.

Dekoracja ścienna Lùmir jest odporna na zmywanie wodą (po min. 30 dniach od aplikacji), a jej kolor jest trwały i nie blaknie pod wpływem promieniowania słonecznego. Dzięki ekologicznej recepturze produkt marki Candis może być z powodzeniem stosowany do dekoracji ścian w pokoju dziecięcym. Choć sama dekoracja na ścianie wygląda bardzo efektownie, jej uzyskanie nie jest czasochłonne, a praktyczna instrukcja producenta (na stronie www.bmpolska.com ) poprowadzi nas „krok po kroku” do wymarzonego celu.

Wyłącznym dystrybutorem produktów Candis jest firma B.M. Polska. Pełna lista punktów sprzedaży dostępna jest na stronie internetowej www.bmpolska.com.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Farby i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *