Narzędzia Stanley – prezenty, które cieszą

Ceniona marka i wysoka jakość narzędzi Stanley jest gwarancją, że obdarowany doceni podarunek. Szeroki zakres zastosowań usatysfakcjonuje zaś tych, dla których gwiazdkowy prezent musi być użyteczny.

Stanley narzędzia - kompletObdarowanie kogoś prezentem jest przejawem pamięci, sympatii czy miłości. Prezenty dajemy najczęściej osobom bliskim, więc z reguły znamy ich gust czy pasje. Często wybór odpowiedniego upominku nastręcza jednak trudności. Okres poprzedzający Święta Bożego Narodzenia wyjątkowo obfituje w tego typu dylematy. Stanley podsuwa więc pomysły, które szybko pomogą się pozbyć wszelkich wątpliwości.

Latarka na statywieOryginalna torba narzędziowa FatMax 18’’ Otwarta (FatMax Open Tote) będzie znakomitym prezentem dla osób, które każdego dnia korzystają w swojej pracy z wielu różnych narzędzi. Istotną zaletą torby jest jej duża pojemność oraz łatwy dostęp do zawartości. Charakterystyczna, otwarta konstrukcja torby sprawia bowiem, że wystarczy jeden ruch i narzędzie jest już w dłoni. Ergonomiczna, gumowa rączka oraz wygodny pasek na ramię zwiększają komfort i bezpieczeństwo noszenia w niej ciężkich przyrządów. Ciekawymi pomysłami, które zostały zastosowane przez producenta w torbie FatMax Open Tote są m.in.: wytrzymała, pokryta nylonem balistycznym przegródka na piłę oraz duża boczna kieszeń na kable. Z myślą o podstawowych narzędziach, projektanci FatMax Open Tote zastosowali nowatorskie rozwiązania w postaci ukrytej wewnętrznej przegródki z uchwytami na wiertła oraz specjalnego zaczepu na miarę pomiarową. Torba jest niezwykle wytrzymała, ponieważ została wyposażona w wodoodporne dno oraz wzmocnione szwy. Materiał, z którego jest wykonana nie ulega rozdarciu nawet przy dużym obciążeniu.

Praktycznym upominkiem dla osób, które chętnie zajmują się majsterkowaniem, będzie wkrętak Stanley na wymienne końcówki z grzechotką. Ten uniwersalny komplet składa się z rękojeści oraz 22 wymiennych końcówek, zastępujących wszelkie inne rodzaje wkrętaków tradycyjnych. Ich zróżnicowanie pozwala na dowolne zastosowanie, np. dłuższe końcówki umożliwiają dokręcanie wkrętów w trudnodostępnych miejscach. Zestaw Stanley pozwoli uniknąć gromadzenia dziesiątek różnych narzędzi służących do wkręcania śrub, kołków rozporowych, podważania zaślepek i innych prac wymagających wkrętaków o różnych końcówkach.

Jednym z najbardziej uniwersalnych pomysłów na prezent w ofercie Stanley’a jest latarka MaxLife 369. Jej pomoc może się bowiem okazać nieoceniona w przypadku awarii samochodu czy konieczności dokonania niewielkich napraw w domu. MaxLife 369 to latarka dostępna w wersji z trójnogiem i uchylną głowicą z reflektorem. Trójnóg pozwala stabilnie postawić latarkę na podłożu, a dzięki uchylnej głowicy światło można skierować dokładnie tam, gdzie jest w danej chwili potrzebne. Latarka firmy Stanley emituje intensywne światło kolorem zbliżone do dziennego. Zastosowano w niej diody LED, które od tradycyjnych żarówek odróżnia między innymi większa odporność na wstrząsy i energooszczędność – jeden zestaw baterii wystarczy nawet na 200 godzin użytkowania. Latarka została wyposażona w sygnalizator informujący, że baterie są bliskie rozładowania oraz włącznik, za pomocą którego można regulować moc z jaką generowane jest światło. Ofiarowując ją w prezencie komuś bliskiemu możemy być pewni, że nawet w najtrudniejszej sytuacji nie zabraknie mu światła.

Produkty firmy Stanley dostępne są w renomowanych sklepach narzędziowych i marketach budowlanych na terenie całego kraju.

Sugerowane ceny detaliczne:

  • Torba FatMax 18’’ Otwarta – 190,00 PLN
  • Zestaw wkrętaków Stanley – 99,00 PLN
  • Latarka MaxLife 369 z trójnogiem – 124,50 PLN
Ten wpis został opublikowany w kategorii Produkty i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *