Niewidzialna siła, czyli transparentne kleje montażowe Tytan Professional

Wykonawcy, którzy potrzebują w swojej pracy mocnej, a zarazem mało widocznej spoiny, mogą skorzystać z dwóch nowości wprowadzonych przez firmę Selena, która poszerzyła swoją ofertę o bezbarwne kleje montażowe Tytan Professional: Classic Fix i Multi Fix. Dzięki bardzo dobrej przyczepności do większości podłoży oraz transparentnej spoinie, nowe produkty mają szerokie zastosowanie w większości prac wykończeniowych.

Transparentne kleje montażowe Tytan Professional to nowoczesne wyroby o wszechstronnym zastosowaniu. Przeznaczone są do łączenia ze sobą większości materiałów zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Ze względu na bezbarwną spoinę, kleje te są szczególnie polecane w sytuacji, gdy niezbędne jest niewidoczne połączenie, np. w przypadku elementów szklanych. Transparentne kleje montażowe Tytan Professional gwarantują także estetyczne połączenie materiałów wymagających precyzyjnej aplikacji – nawet niedokładne naniesienie produktu nie wpływa na efekt końcowy (spoina jest bezbarwna).

Niewidoczny i ekologiczny klej-uszczelniacz

Multi Fix Tytan Professional to bardzo mocny, trwale elastyczny i bezbarwny klej-uszczelniacz. Nie zawiera rozpuszczalników ani izocyjanianów. Dzięki temu jest  bezpieczny zarówno dla klejonych materiałów – nie powoduje ich odbarwiania ani rdzewienia, jak i dla użytkowników – bowiem nie emituje szkodliwych substancji podczas utwardzania oraz po wyschnięciu. Multi Fix Tytan Professional skutecznie klei wszystkie materiały, może być używany do łączenia różnorodnych elementów, m.in.: kamienia naturalnego, cegły, betonu, tynku, szkła, lustra, drewna, styropianu, wełny mineralnej, płyt gipsowo-kartonowych, metalu, ceramiki i większości tworzyw sztucznych, w dowolnych kombinacjach. Multi Fix Tytan Professional doskonale sprawdza się również jako uniwersalny uszczelniacz w pomieszczeniach sanitarnych i kuchniach, a także w pracach dekarskich i szklarskich. Po utwardzeniu klej tworzy niezwykle wytrzymałą, przeźroczystą spoinę, odporną na uderzenia i wibracje, a także na zmienne warunki atmosferyczne i promieniowanie UV.

Szybkość i moc klejenia

Classic Fix Tytan Professional to jedyny na rynku bezbarwny, rozpuszczalnikowy klej montażowy. Charakteryzuje się on szybkim i mocnym chwytem początkowym oraz dużą wytrzymałością końcową połączeń. Classic Fix Tytan Professional jest przeznaczony do klejenia większości materiałów budowlanych, jak: kamień, cegła, beton, tynk, szkło, drewno, płyty kartonowo-gipsowe, wełna mineralna i szklana, tworzywo sztuczne, metal, ceramika i innych. Classic Fix Tytan Professional jest polecany do większości prac montażowych, takich jak np. klejenie listew przypodłogowych, cokołów, progów, paneli, drewna, płyt z tworzyw sztucznych, płytek ceramicznych, parapetów, twardego PCV, szkła, metali i blach metalowych. Spoina wykonana klejem Classic Fix Tytan Professional po utwardzeniu jest odporna na zmienne warunki atmosferyczne i promieniowanie UV, dzięki czemu produkt może być stosowany zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń.

Producent: Selena SA, www.selena.pl infolinia 0 801 350 500

Ten wpis został opublikowany w kategorii Produkty i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *