Okno na ogród

Któż z nas w upalny dzień nie marzy o szklance zimnej lemoniady na tarasie lub w bajkowo zaprojektowanym ogrodzie? Gdy jednak temperatura jest zbyt wysoka, wtedy najlepszym rozwiązaniem jest pozostanie w klimatyzowanym pomieszczeniu. Dzięki dużym oknom nie utracimy jednak niepowtarzalnego klimatu i piękna naszego ogrodu…

Jeżeli tylko pogoda na to pozwala wolny czas najchętniej spędzamy na łonie natury. Uroki porannej kawy, spotkań ze znajomymi czy praca w ogrodzie to doskonały pomysł na relaks. Świeże powietrze, śpiew ptaków i spokój, który w nim odnajdujemy jest idealną receptą na tempo w jakim żyjemy. Piękny widok ogrodu może nam towarzyszyć przez cały rok, także z okien naszego domu. Najlepszym rozwiązaniem jest zamontowanie dużych okien, przez które będzie wpadało znacznie więcej światła i zieleni. Pozwólmy, aby nasz dom zyskał nowy charakter i stał się bardziej przytulny.

Okna i drzwi balkonowe znajdujące się w ofercie firmy Oknoplast-Kraków to produkt, który wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów ceniących ciekawe rozwiązania architektoniczne. Funkcjonalność i uniwersalność (m.in. przesuwane drzwi balkonowe czy niski próg) powodują, że produkty te łączą w sobie nie tylko doskonałe parametry techniczne, ale również nowoczesny design i różnorodność kolorów. Ponadto znakomicie komponują się w każdym rodzaju budownictwa wielo i jednorodzinnego tworząc wrażenie ładu i subtelności.

Oknoplast-Kraków posiada w swojej ofercie różne kształty skrzydeł i listew przyszybowych. Dzięki temu można pozwolić sobie na stworzenie odpowiedniej kompozycji dostosowanej do wnętrza każdego pomieszczenia. Takie indywidualne podejście pozwala dostosować produkty do różnych gustów naszych klientów podkreśla Grzegorz Filipek – Z-ca Dyrektora Marketingu i Reklamy firmy Oknoplast-Kraków.

Dodatkowym atutem oferty Oknoplast-Kraków jest ponadto szeroka gama dodatków okiennych. Składają się na nią m.in. niski próg balkonowy WIN-STEP, aluminiowe klamki Hoppe, czy szprosy, które podnoszą estetykę okien i podkreślają ich indywidualny charakter.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Okna, Produkty i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *