OknoPlus o oknach energooszczędnych

Konferencja „Idealne ciepłe okna” – OknoPlus o oknach energooszczędnych

W dniach 1-2 października 2010 P.P. OknoPlus zorganizował w Krakowie konferencję „Idealnie ciepłe okna”. W trakcie spotkania zaprezentowana została nowa oferta producenta na okres jesienno-zimowy 2010. Była to także okazja do uhonorowania laureatów konkursów „Mistrz Innowacji Winkhaus” i „Mistrz Innowacji OknoPlus”.

Konferencja zorganizowana przez krakowskiego producenta stolarki z PCV poświęcona została oknom energooszczędnym i nowościom technicznym OknoPlus. Podczas spotkania  zaprezentowany został najnowszy produkt firmy OknoPlus – okna z wypełnieniem THERMO, których izolacyjność termiczna jest wyższa o 45% w stosunku do standardowych rozwiązań. „Konferencja „Idealnie ciepłe okna”  nieprzypadkowo odbyła się w pierwszych dniach października. To właśnie na początku jesieni wzrasta zainteresowanie tematami związanymi z energooszczędnością, również w zakresie stolarki okiennej. Nowość w ofercie naszej firmy – okna z wypełnieniem THREMO – poszczycić się mogą współczynnikiem przenikalności termicznej dla okna referencyjnego nawet na poziomie 0,7 W/m2K, dlatego też z pełną świadomością możemy polecić je do domów pasywnych i energooszczędnych”, mówi Izabela Tryba, dyrektor handlowy firmy OknoPlus. W ciągu dwóch dni imprezy uczestnicy mieli możliwość bliższego zapoznania się z jesienno-zimową ofertą firmy OknoPlus, a także wzięli udział w dyskusji na temat zalet i wymiernych korzyści związanych z tzw. „ciepłymi oknami”.

Gala Mistrzów Innowacji

Podczas konferencji „Idealnie ciepłe okna”, która odbyła się na pokładzie zabytkowej holenderskiej barki z 1889 roku, nie brakowało dodatkowych atrakcji. Przede wszystkim nagrodzeni zostali laureaci dwóch konkursów zorganizowanych przez Przedsiębiorstwo Produkcyjne OknoPlus. Tytułem Mistrza Innowacji Winkhaus uhonorowane zostały firmy: Graffiti z Węgrzc, GrodPlus z Nowego Sącza, Protect z Warszawy, PlusPlast z Nowego Targu,  Janus z Pszczyny, a także Biuro Handlowe OknoPlus przy ul. Gabrieli Zapolskiej w Krakowie. W konkursie Mistrz Innowacji OknoPlus wyróżniono natomiast GrodPlus z Nowego Sącza oraz Biuro Handlowe OknoPlus przy ul. Gabrieli Zapolskiej w Krakowie. Po zakończeniu oficjalnej części imprezy, na uczestników konferencji czekały dodatkowe atrakcje – rejs tramwajami wodnymi po Wiśle oraz wieczór autorski Jacka Stefanika, artysty związanego z Teatrem Nowym w Krakowie.

Spotkanie pod nazwą „Idealnie ciepłe okna”, zorganizowane przez OknoPlus, stało się okazją do dyskusji na temat okien energooszczędnych nowej generacji, czyli kwestii niezwykle istotnej dla polskiego budownictwa. Zarówno uczestnicy konferencji, jak i jej organizatorzy, zgodnie twierdzą, że takie imprezy powinny odbywać się regularnie.

OknoPlus sp. z o.o., ul. Zgodna 55, 30-444 Kraków – Libertów, tel. 012 27 75 700 www.oknoplus.com.pl

Ten wpis został opublikowany w kategorii Informacje, Wydarzenia i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *