Po wakacjach wzrósł popyt na mieszkania

Dane Unidevelopment potwierdzają wzrost sprzedaży mieszkań we wrześniu. Firma pozyskała rekordową liczbę chętnych na kupno lokali we flagowej inwestycji Point House na warszawskim Mokotowie. Duże zainteresowanie ofertą Unidevelopment jest m.in. efektem przeprowadzonych przez firmę działań marketingowych.

Od początku września widać wyraźne ożywienie w biurach sprzedaży Unidevelopment. W tym okresie firma znalazła klientów na 30 mieszkań w budynku Point House na warszawskim Mokotowie. Większość z nich (25 lokali) firma sprzedała na atrakcyjnych warunkach w ramach dwóch akcji promocyjnych. Pierwsza z nich skierowana była do uczestników dni otwartych, które odbyły się pod hasłem „Point House od kuchni”.

„Wrzesień jest zwykle okresem zwiększonego popytu na mieszkania. W tym roku zadbaliśmy o to by dodatkowo zachęcić klientów do zainteresowania się naszą ofertą. Od sierpnia prowadziliśmy kampanię „Point House od kuchni”, podczas której zrealizowaliśmy wiele niestandardowych działań marketingowych. Finałem akcji były pierwsze dni otwarte inwestycji, które odbyły się w dniach 26-27 września. Na uczestników tego wydarzenia czekało wiele atrakcji. Klienci mogli m.in. skorzystać ze specjalnych rabatów.” – mówi Ewa Przeździecka, Kierownik Działu Marketingu w Unidevelopment Sp. z o.o.

Promocja, którą firma przygotowała z okazji dni otwartych obejmowała 20 dowolnych mieszkań. Klienci, którzy podpisali z deweloperem umowę kupna lokalu do 30 września, mogli skorzystać z upustu w wysokości 10% od ceny listowej. Oprócz wielu sprzedanych mieszkań o sukcesie kampanii świadczy fakt, że w dniach otwartych wzięło udział przeszło 400 osób. Uczestnicy tego wydarzenia chętnie korzystali z dostępnych na miejscu darmowych porad ekspertów i zbierali szczegółowe informacje o ofercie Unidevelopment. Klienci, którzy już kupili mieszkania i obejrzeli mieszkanie pokazowe, pytali często o pakiet wykończeniowy. Wiele osób zainteresowanych zamieszkaniem w budynku przy ulicy Wyścigowej korzystało z pomocy doradców finansowych i zapoznawało się z ofertą kredytową.

Targi

Kolejna oferta promocyjna wprowadzona we wrześniu przez Unidevelopment skierowana była do uczestników wrześniowych targów mieszkaniowych.

„Targi to wciąż niezastąpione narzędzie marketingowe dla firm z branży deweloperskiej. Uczestnictwo w nich daje możliwość bezpośredniego kontaktu z osobami zainteresowanymi kupnem mieszkania. Podczas wrześniowych imprez oferowaliśmy potencjalnym klientom specjalną ofertę na wytypowane mieszkania w promocyjnych cenach. W tym przypadku upusty cenowe sięgały od 56 nawet do 100 tysięcy złotych.” – mówi Ewa Przeździecka.

Prawdziwe zainteresowanie w wirtualnym świecie

Nieszablonowe działania marketingowe oraz powakacyjne zwiększenie popytu na mieszkania wpłynęło również na popularność strony internetowej Unidevelopment. Liczba osób, które odwiedziły adres www.unidevelopment.pl we wrześniu była dwukrotnie wyższa niż dotychczasowa średnia i stanowiła 20% wszystkich wejść na stronę w tym roku.

 

Liczba unikalnych werjść na stronę Unidevelopment.pl

Liczba unikalnych werjść na stronę Unidevelopment.pl

W najbliższym okresie Unidevelopment zamierza utrzymać zwiększone zainteresowanie swoją ofertą. Firma planuje udział w targach mieszkań i domów, które odbędą się w dniach 15-16.10. w hali przy ul. Prądzyńskiego w Warszawie i przygotowuje specjalne oferty dla uczestników tego wydarzenia.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Informacje, Nieruchomości i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *