Poziomice marki Sola z nowymi libelkami Focus

Budowlańcy, glazurnicy, dekarze, a także domowi majsterkowicze wiedzą, jak ważne jest precyzyjne wyznaczanie pionu i poziomu podczas wszelkiego rodzaju prac remontowo – budowlanych. Nawet niewielki błąd może skutkować destabilizacją całej inwestycji lub też uniemożliwi jej wykonanie. Nowe, profesjonalne poziomice marki SOLA z libelkami FOCUS gwarantują dokładny pomiar, a co więcej teraz dzięki jeszcze bardziej czytelnym libelkom praca z tym przyrządami jest niezwykle prosta i szybka.

Nowe poziomice marki SOLA z libelkami FOCUS są synonimem najwyższej jakości wykonania w połączeniu z precyzyjnym pomiarem. Dodatkowo rewolucyjne libelki po raz kolejny potwierdzają wysoką pozycję firmy SOLA wśród najbardziej innowacyjnych przedsiębiorstw produkujących sprzęt pomiarowych.

Libelkowa rewolucja z marką SOLA

Lider wśród producentów przyrządów pomiarowych – firma SOLA – wprowadziła do swojej oferty rewolucyjne libelki o nazwie FOCUS. Charakteryzują się one wieloma cechami ułatwiającymi pomiar i jego odczyt. Przede wszystkim warto podkreślić 4 razy większy kontrast, w porównaniu do konkurencyjnych narzędzi, co skutkuje lepszą widocznością zarówno w warunkach silnego naświetlenia, jak i niewielkiego dopływu światła. Co więcej, widzialne pole, w którym porusza się pęcherzyk jest mniejsze, dzięki czemu odczyt jest znacznie szybszy. Marginesy po obu stronach libelki dodatkowo wzmacniają zieloną barwę płynu, w którym porusza się pęcherzyk. Rozwiązanie to powoduje jeszcze lepszy kontrast pomiędzy krawędziami pęcherzyka a płynem. W przypadku całkowitej utraty barwy przez płyn, zielone marginesy będą rzucały zieloną poświatę, dzięki czemu ciecz zawsze będzie miała silny odcień. Substancja barwiąca marginesy jest niewrażliwa na UV i nie traci z czasem swojego koloru. Pęcherzyk w nowych libelkach optycznie wydaje się większy, co również ułatwia poprawny odczyt. Innowacyjne libelki są wprowadzane do wszystkich przyrządów pomiarowych marki SOLA i jesienią 2011 roku całkowicie wyprą stary wzór. Warto podkreślić, że badania przeprowadzone wśród fachowców w 7 krajach Europy wykazały, że prawie 90 proc. z nich doceniło zmiany konstrukcyjne poziomic SOLA.

Poziomice marki SOLA, dostępne na polskim rynku dzięki firmie Lange Łukaszuk, spełniają najwyższe standardy pracy, a innowacyjna technologia wykonania gwarantuje niezawodność pomiarów na każdej płaszczyźnie. Dodatkowo materiały, z których produkowane są poziomice zapewniają odporność na wodę, wysokie i niskie temperatury. Użyte tworzywo akrylowe znacznie ogranicza możliwość powstawania zarysowań na gładkiej powierzchni libelek. Co więcej, solidny profil przyrządu jest odporny na skręcanie, co znacznie przedłuża żywotność narzędzia. Z kolei ergonomiczna budowa ułatwia chwyt poziomicy i wykonanie szybkich pomiarów, nawet w ekstremalnych warunkach pracy.

Austriackie poziomice sygnowane marką SOLA od wielu lat cieszą się popularnością wśród profesjonalnych ekip remontowo – budowlanych. Sprzęt pomiarowy tego producenta to przede wszystkim precyzja pomiaru. Dla większości poziomic w pozycji standardowej tolerancja pomiaru wynosi 0,5mm/m. Jest to możliwe dzięki libelkom instalowanym w poziomicach oraz łatach. Elementy te są wykonane z odpornego na pęknięcia i deformacje akrylu. Dzięki opatentowanej przez SOLĘ technologii spawania ultradźwiękowego, wyeliminowana została możliwość jakichkolwiek wycieków cieczy z libelek. Dlatego też austriacki producent nie waha się udzielić aż 30 letniej gwarancji na libelki. Niezwykle istotną zaletą przyrządów pomiarowych SOLA jest waga profilu. Odzwierciedla ona „masywność” narzędzia tj. grubość ścianek profilu aluminiowego. W przypadku wyrobów markowych nie powinna ona być niższa niż 500 gram na metr. Najlżejsze profile SOLA ważą 520 g/m.

 Przykładowa wycena:

Poziomica marki SOLA model AV, długość od 30 cm do 200 cm, cena od 37,81 zł netto do 110,00 zł netto

Poziomica marki SOLA model AZ, długość od 40 cm do 200 cm, cena od 58,59 zł netto do 147,42 zł netto

Poziomica marki SOLA model AZM, długość od 30 cm do 200 cm, cena od 82,59 zł netto do 216,70 zł netto

Poziomica marki SOLA model AP3, długość od 60 cm do 200 cm, cena od 104,40 zł netto do 212,21 zł netto

Poziomica marki SOLA model BIGX, długość od 40 cm do 200 cm, cena od 48,64 zł netto do 146,23 zł netto

Producent: SOLA

Dystrybutor: Lange Łukaszuk sp. j.

www.langelukaszuk.pl

Ten wpis został opublikowany w kategorii Produkty i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *