Przydomowe oczyszczalnie ścieków – poradnik, który warto mieć

Na rynku pojawił się już pierwszy poradnik poruszający bardzo problematyczne, a zarazem niezwykle aktualne zagadnienie, jakim jest technologia odprowadzania ścieków z terenu małych inwestycji, pozbawionych kanalizacji. Publikacja przekrojowo i zrozumiale ukazuje możliwe rozwiązania oraz wyjaśnia dotyczące ich problemy i wątpliwości.

Przydomowe oczyszczalnie ściekówMarzenie o własnym, nowoczesnym domu z dala od cywilizacji, zderza się często z prozaicznymi problemami – choćby zagadnieniem zagospodarowania ścieków na terenie pozbawionym kanalizacji. Wszyscy wiedzą do czego służy oczyszczalnia, jednak niewiele osób zdaje sobie sprawę z ogromnego postępu, jaki dokonał się w tej dziedzinie. Na potrzeby prywatnego inwestora wykorzystuje się obecnie zaawansowane technologie stosowane i sprawdzone w dużych (komunalnych) systemach oczyszczania ścieków. Dzięki temu nowoczesne przydomowe oczyszczalnie są nie tylko bardzo skuteczne i wydajne (a zatem ekonomiczne i ekologiczne). Ale też pracują stabilnie w różnych warunkach – ponadto koszt ich wykonania jest niewielki, a obsługa bezproblemowa.

Poradnik wydawnictwa Log InMedia podsuwa rozwiązania najbliższe naszym potrzebom oraz pomaga pokonać bariery budowlane, prawne i finansowe.

Cena: 24 zł

Treść poradnika została zamknięta w 9 przejrzystych i przystępnych dla każdego odbiorcy rozdziałach:

  1. Słowniczek przyszłego właściciela
  2. Podstawy prawne i administracyjne
  3. Co trzeba wiedzieć o działce i gruncie
  4. Oczyszczanie wstępne
  5. Oczyszczanie biochemiczne (tlenowe)
  6. Oczyszczalnie jedno-zbiornikowe
  7. Urządzenia dodatkowe
  8. Montaż i eksploatacja oczyszczalni
  9. Możliwości dofinansowania

Zamówienia: Księgarnia internetowego serwisu e-instalacje.pl

Ten wpis został opublikowany w kategorii Informacje i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *