Satynowa elegancja z automatem

Automatyczna brama garażowa g60 Satin firmy Normstahl Entrematic

Brama garażowa to wizytówka każdego domu. Powinna spełniać zarówno wymagania techniczne, jak i estetyczne każdego użytkownika. Idealną propozycją dla wszystkich, którzy cenią solidność konstrukcji, bezpieczeństwo użytkowania oraz doskonałą jakość wykończenia, jest nowa automatyczna brama garażowa g60 Satin od Normstahl Entrematic. Ten model z automatyką sterującą pracą bramy zapewnia wygodę i komfort codziennego korzystania z garażu.

Bezpieczeństwo i wygoda

Nowa, automatyczna brama g60 Satin firmy Normstahl Entrematic jest połączeniem idealnej estetyki i funkcjonalności. Niezwykle praktycznym udogodnieniem jest możliwość automatycznej obsługi przy użyciu pilota, co pozwoli na komfortowe otwieranie i zamykanie bez konieczności wychodzenia z samochodu. Zamontowanie napędu elektrycznego z serii Magic to także dobry sposób na skrócenie czasu wjazdu do garażu, gdyż dzięki niemu bramę można swobodnie uruchomić już z odległości kilkudziesięciu metrów. Instalacja automatyki garażowej wraz z kontrolerem Magic Door Control od Normstahl Entrematic to także zapewnienie ochrony domu. Za pomocą tych urządzeń możliwe jest precyzyjne określenie, w jakiej pozycji znajduje się brama – czy jest otwarta, czy tylko częściowo zamknięta. Stosowanie tego typu udogodnień to świetne rozwiązanie przede wszystkim dla osób ceniących wygodę i poczucie bezpieczeństwa. Co więcej, nowa brama g60 Satin charakteryzuje się wyjątkowo wysokim stopniem izolacyjności, dzięki któremu cała konstrukcja jest niezwykle szczelna i dobrze zabezpieczona przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi. Hermetyczność gwarantuje między innymi wykorzystanie ciepłego panelu o grubości 42 mm, a także staranne przygotowanie specjalnej blachy stalowej. Brama posiada sprężyny i prowadnice, które są bezpieczne dla użytkowników, albowiem chronią przed przytrzaśnięciem palców, dzięki czemu każdy z domowników, nawet najmłodszy, będzie mógł w pełni bezpiecznie korzystać z modelu g60 Satin.

Elegancja w pełnej krasie

Wybierając idealną bramę do garażu kierujemy się już nie tylko cechami technicznymi, ale także estetyką. Normstahl Entrematic wprowadzając do swojej oferty bramę g60 Satin zadbał o obydwa aspekty: solidną konstrukcję, wysoką jakość wykonania oraz elegancki wygląd. Powłoka Satin zastosowana w tym modelu posiada niezwykle gładką powierzchnię. Kolor dostępny w podstawowej wersji to modna biel komunikacyjna. Nada ona nie tylko wyjątkowego charakteru garażowi, ale również wzbogaci design całego domu. Dodatkowo, brama dostępna jest również w pełnej palecie kolorów lakierowanych RAL, np. w modnych odcieniach: jasnoszary, szary antracyt, brązowy czy białe aluminium. Dzięki temu każdy użytkownik będzie mógł idealnie połączyć kolorystycznie bramę z zewnętrzną aranżacją budynku. Szeroka oferta barw automatycznej bramy g60 Satin to ciekawa propozycja dla wszystkich tych, którym zależy na nieprzeciętnym zaaranżowaniu swojego domu. Możliwość wyboru spośród takiej ilości kolorów pozwala na stworzenie wielu różnorodnych stylistycznie propozycji wykończenia, które bez wątpienia zadowolą niejednego wielbiciela eleganckiego wzornictwa w budownictwie. Co warte podkreślenia, brama dostępna jest z niskim prowadzeniem.

Decydując się na model g60 Satin można skorzystać z promocji „Podwajamy wartość złotówki” – każdy klient, który zamówi automatyczną bramę g60 może wybrać akcesoria o łącznej wartości do 500 zł netto i otrzymać aż 50% upust cenowy. Promocyjne akcesoria to m.in.: pilot 2 – kanałowy, pilot 4 – kanałowy, pilot 3 – kanałowy do zapalniczki samochodowej, kontroler Magic Door Control, fotokomórki, klamki, struktura woodgrain czy też kolor specjalny wg palety RAL.

Starannie wykończona oraz stylowo zaprojektowana automatyczna brama Satin g60 firmy Normstahl Entrematic w szerokiej gamie kolorystycznej z pewnością pozwoli stworzyć unikalne aranżacje, dbając jednocześnie o estetykę i bezpieczeństwo użytkowników. Gwarancją wygody i funkcjonalności jest automatyka, która zapewnia bezproblemowe otwieranie i zamykanie bramy.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bramy Garażowe i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *