Soudabond Pro – nowy klej do parapetów w ofercie Soudal

W bieżącym sezonie budowlanym firma Soudal rozszerza swoją ofertę o nowym produkt do montażu okien – klej do parapetów Soudabond Pro. Uzupełnia on popularny na polskim rynku Soudal Window System – jedyne w tej chwili na rynku kompleksowe rozwiązanie umożliwiające warstwowy montaż okien. Klej Soudabond Pro może być z powodzeniem stosowany zarówno przez profesjonalistów, jak wprawnych użytkowników indywidualnych.

Klej Soudabond Pro to wodoodporny i niepalny pistoletowy klej poliuretanowy w aerozolu. Umożliwia on precyzyjny montaż parapetów wewnętrznych i zewnętrznych z PCV, konglomeratów, drewna i metali. Doskonale sprawdza się także przy klejeniu materiałów termoizolacyjnych przy docieplaniu glifów oraz wypełnianiu szczelin i szpar w ścianach ceramicznych, tynkach i warstwach termoizolacji. Soudabond Pro może być stosowany do typowych podłoży budowlanych – np. betonu, cegły, materiałów ceramicznych, drewna, tworzyw sztucznych (np. PCV), metali oraz materiałów izolacyjnych. Jako uzupełnienie Soudal Window System zapobiega on tworzeniu się mostków termicznych, a dzięki temu strat energetycznych w trakcie użytkowania budynku. Co bardzo istotne dla profesjonalistów – klej zapewnia wysoką siłę mocowania także w niskich temperaturach, czyli pod koniec sezonu budowlanego. Dostępny w puszkach aerozolowych o pojemności 750 ml zarówno w wersji ze standardowym gwintem, jak i w wersji click.

Sugerowana cena detaliczna: 26 zł

Więcej informacji: www.soudal.pl

Ten wpis został opublikowany w kategorii Informacje, Parapety i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *