Targi CSR 2012 – kolejna lekcja odpowiedzialności dla nas wszystkich.

Zagadnienia, dotyczące odpowiedzialnego biznesu czy odpowiedzialnej konsumpcji są jednymi z bardziej wartkich tematów, na które zaczynamy zwracać coraz większą uwagę. I dobrze. Znaczy to, że społeczeństwo w Polsce dojrzewa do tematyki, którą od wielu lat żyje świat. Stajemy się bardziej odpowiedzialni za nasze biznesy i zakupy. Targi CSR, które odbędą się 29 marca 2012 r. to kolejna możliwość głębszego zapoznania się z tą tematyką i konkretnymi działaniami danych organizacji.

Podczas Targów będzie można zobaczyć około 70 firm i organizacji, które będą prezentować swoje działania na rzecz pracowników, konsumentów, społeczeństwa czy środowiska naturalnego. Jest to już czwarta edycja Targów, które są unikalną formą prezentowania dokonań firm i organizacji pozarządowych w zakresie społecznej odpowiedzialności biznesu (ang. Corporate Social Responsibility, CSR).

Odwiedzających Targi czeka wiele atrakcji, m.in.: prezentacja eko taksówek, możliwość przetestowania symulatora dachowania, eko warsztaty dla dzieci, liczne konkursy z nagrodami.

Tegoroczne Targi CSR zostaną zorganizowane w sposób odpowiedzialny społecznie i środowiskowo poprzez wdrożenie Standardu Spotkań Zrównoważonych BS 8901. Będą to pierwsze Targi w Polsce organizowane zgodnie z normą BS 8901.

Wśród wystawców nie zabraknie również WellDone. Będą mogli Państwo obejrzeć i zakupić nasze produkty – świnkę skarbonkę, drzewko puzzel i świecznik choinkę. Zaprezentujemy również prototyp nowego produktu, który jest wdrażany do produkcji – drewniany stojak na wino. Oczywiście będzie to jedyna okazja, aby zakupić ten produkt tuż przed jego premierą.

Wiecej informacji o marce WellDone oraz jej sklep internetowy można znaleźć na stronie www.welldone.co . Zapraszamy także na profil marki na Facebooku.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Targi i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *