TYTAN Rally Team w mistrzowskich eliminacjach

Brawurowa jazda, zawrotne prędkości i niesamowite sportowe samochody – w ostatni weekend września ekipa, jadąca w barwach TYTANa wywalczyła V miejsce w eliminacjach Pucharu Europy Strefy Centralnej. Emocji na trasie nie brakowało, a nasz team zmierzył się z najlepszymi kierowcami w swojej klasie.

Tegoroczna rywalizacja stanowiła eliminacje do europejskiego Pucharu, była także wstępem do Mistrzostw Polski oraz Mistrzostw Słowacji. Trasa rajdu została uznana za jedną z najbardziej malowniczych, a zarazem najszybszych w całym cyklu Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski. Czołówka polskich i zagranicznych kierowców rajdowych miała okazję ścigać się w sanockim Załużu – w samym sercu polskich Bieszczad. W sobotę, w dniu rozpoczęcia Mistrzostw, lista startowa liczyła 79 najlepszych polskich zawodników – wśród nich załogę EREM-TYTAN Rally Team oraz 13 kierowców ze Słowacji.

Już podczas sobotniej fazy treningowej nie brakowało emocji – jeden ze słowackich uczestników wypadł z trasy przy prędkości 200km/h. Groźnie wyglądające dachowanie samochodu, zakończyło się lekkimi obrażeniami zawodnika i kasacją pojazdu. W pierwszym dniu zawodów padły także dwa rekordy prędkości – pierwszy w klasie samochodów turystycznych, drugi w klasyfikacji generalnej, gdzie Słowak jadący Formułą Lola 96 zdeklasował dotychczasowego lidera i dwukrotnie poprawił rekord trasy.

TYTAN Rally Team, w skład którego wchodzą sponsorowani przez Selenę S.A. kierowcy rajdowi: Grzegorz Musz oraz pilot Łukasz Gwiazda, zastępujący kontuzjowanego Wiktora Pisowicza, aż o pięć punktów poprawili swój ubiegłoroczny wynik i z 10. miejsca awansowali na wysoką, 5 pozycję. Na bieszczadzkiej trasie świetnie spisywała się także nasza rajdówka – Opel Astra II OPC klasa A-2000, która pod koniec ubiegłego sezonu została wyposażona w kłową skrzynię biegów, mocniejszy silnik oraz wytrzymałe zawieszenie.

36. Międzynarodowy Bieszczadzki Wyścig Górski należał do ostatniej rundy Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski i był jedną z imprez kończących rajdowy sezon 2010.

TYTAN Rally Team to jeden z elementów działań promocyjnych wykorzystujących sponsoring sportowy, który z powodzeniem prowadzimy już od kilku lat. Sponsoring daje nam możliwość szerokiego dotarcia do Naszej grupy docelowej, którą są właściciele i pracownicy firm budowlanych wykorzystujący produkty marki TYTAN PROFESSIONAL. Podstawową przewagą działań sponsoringowych w stosunku do np. reklamy telewizyjnej są: zdecydowanie niższy koszt dotarcia od odbiorcy i budzenie w nich pozytywnych skojarzeń z promowaną marką – powiedział Przemysław Strzyż, Brand Manager firmy SELENA S.A.

Selena SA, www.selena.pl infolinia 0 801 350 500

Ten wpis został opublikowany w kategorii Informacje i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *