Zabudowa przedścienna TECEprofil

TECEprofil to nowoczesny system sanitarny przeznaczony do zabudowy przedściennej i wolnostojącej. Prosta konstrukcja systemu znakomicie sprawdza się w przypadku budowy całych ścian montażowych jak i pojedynczych elementów, a także półek przydatnych do przechowywania przyborów toaletowych.

Zabudowa przedścienna TECEprofil

– W skład TECEprofil wchodzi tylko kilka elementów: kształtowniki stalowe, złącza kątowe, kątowniki mocujące pojedyncze i podwójne, a także uniwersalne stelaże podtynkowe, które po pierwsze mogą być wbudowane w konstrukcję nośną TECEprofil lub wykorzystywane samodzielnie – mówi Andrzej Durda dyr. ds. technicznych w TECE.

Dzięki tak prostym rozwiązaniom TECEprofil można wykorzystać zarówno w obiektach nowych, ale także w wymagających niezbędnej modernizacji starych kamienicach.

System pozwala bowiem także na zabudowę szybów instalacyjnych i budowę swobodnych ścian o niepełnej wysokości, a skosy dachowe, rozczłonkowanie ścian czy narożniki podczas łączenia wszystkich elementów nie stanowią żadnej przeszkody.

TECEprofil spełnia jednocześnie bardzo wysokie wymagania izolacji akustycznej i zabezpiecza przed powstaniem tzw. mostków akustycznych między przewodami instalacyjnymi, a elementami budowlanymi. Z kolei mała ilość uniwersalnych elementów składowych pozwala na swobodne projektowanie wnętrza i niezwykle prosty montaż, bez konieczności wykorzystania specjalistycznych narzędzi.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Produkty i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *