Zatrzymaj z nami ciepło

Dla wielu z nas liczy się wygląd zewnętrzny, dla innych ciepło, które płynie z wnętrza. Jedni gustują w łagodnych kształtach, inni w mocnych i wyrazistych konturach. Niezależnie od tego, co sobie cenisz wybierz Nice i Krispol, a Twój DOM stanie się nie tylko piękny, bezpieczny i wygodny, ale również energooszczędny.

Krispol energiaCoraz bardziej dokuczają nam niskie temperatury i na dobre zaczęliśmy przygotowania do zimy. Letnie ubrania zamieniamy na ciepłe kurtki, rękawiczki i czapki. Warto jednak pomyśleć też o dobrym ociepleniu domu. Stale rosnące ceny energii i paliw są ogromnym obciążeniem dla domowych budżetów, a to wymusza na nas działania, dzięki którym zużycie energii będzie mniejsze. Już niewielkie zmiany mogą przynieść znaczne korzyści na długie lata.

Nie wyrzucaj pieniędzy przez okno!

Aby zatrzymać w domu ciepło należy przede wszystkim zminimalizować straty energii cieplnej przez okna, drzwi i wszelkie przegrody zewnętrzne. Idealnym rozwiązaniem są rolety i bramy garażowe firmy Krispol wzbogacone automatyką Nice.

KrispolRolety Krispol, dzięki innowacyjnym rozwiązaniom konstrukcyjnym, zapewniają doskonałą izolację termiczną. Wyposażone w nie okna gwarantują duże oszczędności energii w okresie niskich temperatur. Dla rolety wykonanej z profili wypełnionych pianką poliuretanową współczynnik przenikania ciepła k* mieści się w przedziale 0,33 do 0,76 W/m K. Zamykając na noc rolety ograniczamy ryzyko wychłodzenia pomieszczeń. O to samo należy zadbać w przypadku drzwi i bram garażowych, szczególnie tam gdzie garaż połączony jest z częścią mieszkalną. Krispol w swej ofercie posiada segmentowe bramy garażowe oraz idealnie do nich pasujące drzwi boczne, których wypełnienie stanowi 40 milimetrowa warstwa pianki poliuretanowej zapewniająca dobrą izolację termiczną. W naszym klimacie to idealnie rozwiązanie!

Krispol i Nice to energooszczędność oraz wygoda i bezpieczeństwo naszego domu!

KrispolWiele czasu i pieniędzy poświęcamy na codzienne ogrzanie domu. Niestety, tuż po zmroku temperatury znacznie spadają, a zgromadzona energia ulatuje przez okna, drzwi i bramy. Aby zachować ciepło na dłużej zasuń roletę lub pozwól by system NiceWay zrobił to za Ciebie. NiceWay to nowoczesne sterowanie automatyką całego domu, które idealnie współpracuje z bramami i roletami firmy Krispol. System ten bez problemu uwolni nas od codziennych obowiązków. Podnoszenie i opuszczanie rolet, a nawet otwieranie bramy stanie się niezwykle łatwe i przyjemne – docenisz to zwłaszcza w ponure zimowe wieczory. System Nice Radio Control (NRC) wyposażony jest w czujniki słońca i wiatru oraz timer, który pozwoli ustawić czas otwierania lub zamykania rolet.

KrispolDzięki odbiornikowi wbudowanemu w siłowniki możliwe jest jednoczesne połączenie radiowe timera Planotime, czujnika Volo S-Radio oraz innych urządzeń sterowania radiowego. System NiceWay bazuje na grupie modułów nadajników, które mogą być umieszczone w pięciu rodzajach uchwytów, naściennych lub przenośnych. To pierwsze rozwiązanie, które pozwoli Ci dowolnie dostosować wygląd i użyteczność sterowania radiowego w zależności od gustu i upodobań. Z NiceWay zapewnisz sobie nie tylko komfort w pięknej i nietypowej oprawie lecz również bezpieczeństwo i energooszczędność.

Niestraszne będą Ci mrozy, jeżeli wyposażysz dom w rolety i bramy wzbogacone automatyką. Firmy Nice i Krispol zatrzymają dla Ciebie ciepło!

* współczynnik przenikalności ciepła k – Współczynnik przenikania ciepła charakteryzuje wielkość strat ciepła, które spowodowane są różnicą między temperaturą wewnątrz pomieszczenia a temperaturą na zewnątrz.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Porady, Produkty i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *