Złoty Herkules dla BASF Polska

BASF POLSKA Sp. z o.o otrzymał najwyższe wyróżnienie podczas gali miesięcznika Builder – statuetkę Złotego Herkulesa. Gala odbyła się w hotelu Polonia Palace w czwartek 1 marca 2012 r. w Warszawie. BASF Polska otrzymał nagrodę za szczególne osiągnięcia i ugruntowaną pozycję firmy w branży budowlanej oraz za skuteczne zarządzanie firmą, jej rozwój oraz wdrażanie innowacyjnych rozwiązań w polskim budownictwie.

BASF Zloty Herkules

BASF Zloty Herkules

Wyróżnienie specjalne otrzymał również pan Jens-Peter Hartmann, Dyrektor Zarządzający BASF Polska Dział EB/Chemia Budowlana BASF Polska Sp. z o.o. za skuteczne zarządzanie Działem Chemii Budowlanej, jego rozwój oraz wdrażanie innowacyjnych rozwiązań w polskim budownictwie. Jest to kolejne wyróżnienie Herkulesem w historii naszej firmy. Poprzednio BASF otrzymała statuetkę w 2009 roku.

Polski Herkules to tytuł i statuetka przyznawane przez redakcję i radę programową miesięcznika „Builder” za szczególne osiągnięcia i ugruntowaną pozycję w branży budowlanej oraz osobom, które swoją dotychczasową działalnością wywarły znaczący wpływ na rozwój polskiego budownictwa.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Informacje i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *